فایل اکسل محاسبه بیمه تامین اجتماعی

تمامی دفاتر پیشخوان و کافی نت های که اقدام به صدور فیش تامین اجتماعی میکنند برای محاسبه دقیق فیش بیمه تامین اجتماعی باید مدام دست به ماشین حساب باشند.

زمانی که تعداد افراد یک کارگاه از یک نفر بیشتر باشد محاسبه ان کمی سختر و با ریسک بالاتری خواهد بود و این نکته را هم اضافه کنید که اگر افراد این کارگاه مرخصی هم داشته باشن که واقعا مشکلتر و احتمال اشتباه در صدور فیش بیمه بسیار بالاتر میرود. و در صورت صدور بیمه اشتباه ، فرد بیمه شده از طرف تامین اجتماعی جریمه خواهد شد.

ما برای اینکه شما هنگام صدور فیش بیمه تامین اجتماعی با خیال راحت و بدون هیچ استرسی بیمه مشتری را صادر کنید یک فایل اکسل جهت محاسبه بیمه تامین اجتماعی آماده کرده ایم که شما براحتی میتوانید قبل از صدور بیمه از درست بودن مبلغ نهایی فیش تامین اجتماعی فرد بیمه شده اطمینان حاصل کنید . دیگر نگران بیمه های با تعداد افراد بالا هم نخواهید بود.

روش محاسبه فایل اکسل بیمه تامین اجتماعی

فرض کنیم میخواهیم بیمه یک فرد را در مهرماه سال 99 محاسبه کنیم که این فرد بیمه پدر خود می باشد (کارفرما پدر فرد است).

 مهر ماه 30 روزه است و فرد متقاضی میخواهد یک ماه کامل برای خود بیمه رد کند
پس تعداد روز کاری او 30 روز است و از جایی که دستمزد روزانه سال 99 کارگر ساده 636.809 می باشد پس جمع کل آن می شود 19.104.270 و چون نرخ بیمه این افراد 7 درصد است یعنی از مبلغ 19.104.270 فقط 7 درصد بیمه خود را پرداخت خواهد کرد که می شود مبلغ 1.337.299 ریال.(133.729 تومان).

حال اگر این فرد در این ماه فقط 18 روز کار کرد داشته باشد. حق بیمه او برابر است با %7*636.809*18= که می شود.
802.379 تومان.

خب حال ممکن است فردی شغلش جزو مشاغل سخت باشد که 20 درصد حق کارفرما هم دارد و یا حق بیمه بیکاری نیز به او تعلق می گیرد که در اکثر مواقع 3 درصد می باشد.

برای رهایی از این محاسبه ها و درگیریهای ذهنی ما به شما پیشنهاد میکنیم که فایل اکسل محاسبه بیمه تامین اجتماعی ما را دانلود کنید و فقط با چند جایگزاری عددی به سرعت و دقت فیش های تامین اجتماعی را صادر کنید.

آموزش کار با فایل اکسل محاسبه بیمه تامین اجتماعی

دانلود فایل

[purchase_link id=”7716″ text=”خرید” style=”button” color=”white”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش آنلاین

a

پشتیبانی ۲۴ ساعته

مطالعه آنلاین

x

بروزرسانی سوالات

سوالات استاندارد

راهنمای سایت

در این سایت به دو روش میتوانید از مطالب استفاده کنید.

1-دانلود هر مطلب به صورت تکی

2-عضویت در سایت و استفاده از مطالب.

خدمات کاربران

در این سایت انواع آموزش ها و نمونه سوالات ICDL تهیه شده ولی اگر در هر بخش ها دچار مشکل شدید یا احتیاج به آموزش داشتد از طریق راههای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌ باخبر شوید:

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم

شماره تماس : 09150392421

آدرس ایمیل : maysam.abbaszadeh@gmail.com

فروشگاه اینترنتی ای آی سی دی ال ، مطالعه ، آزمون و تمرین نمونه سوالات عملی Icdl

E-ICDL به عنوان یکی از بروزترین سایت های اینترنتی با بیش از 3 سال تجربه و بیش از 7 سال کار در حوزه آزمونهای فنی و حرفه ای و تدریس دروس مختلف تلاش کرده تا شما به راحتی هرچه تمام تر در آزمون های مختلف به سادگی به موفقیت برسید. هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی E-ICDL فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت E-ICDL می‌باشد.

ثبت نام