logo-icdl

مرجع نمونه سوالات کامپیوتر

آزمون های فنی و حرفه ای و استخدامی ها

نمونه سوالات عملی ICDL با جواب های ویدیوئی

آفیس 2013

نمونه سوالات عملی ویندوز سون 7

سیستم عامل یکی از مواردی است که پایه تمامی مهارتهای کامپیوتر بشمار میاید و انواع مختلفی دارد ، که از این بین ، سیستم عامل ویندوز سون و ویندوز ده از بیشترین محبوبیت برخوردار می باشند. اما در تمامی آزمون ها تقریبا میبینیم که منبع سوالات از ویندوز سون می باشد. از این رو ما نمونه سوالات عملی ویندوز 7 را با جواب های ویدئویی برای شما فراهم کرده ایم. 

نمونه سوالات عملی ویندوز
سوالات عملی اینترنت

نمونه سوالات عملی اینترنت

برای آشنایی و تسلط به سوالات عملی اینترنت باید با مرورگر اینترنت اکسپلورر آشنایی داشته باشیم. این مرورگر روی خود سیستم عامل نصب می باشد و ما باید با مرورگر و تنظیمات آن و نحوه جستجو در اینترنت آشنا بشویم.در این بخش با این نمونه سوالات آشنا خواهید شد.

نمونه سوالات عملی اوت لوک

 نرم افزار اوت لوک شبیه به جمیل می باشد که از طریق آن نامه الکترونیکی ارسال و دریافت می شود.در سوالات عملی اوت لوک بیشتر سوالات از تنظیمات این نرم افزار و نحوه دریافت و ارسال ایمیل پرسیده میشود.در این بخش ما نمونه سوالات عملی اوت لوک مختلفی رو به شما آموزش خواهیم داد.

نمونه سوالات عملی اوت لوک
نمونه سوالات عملی ورد

نمونه سوالات عملی ورد

نرم افزار ورد یکی از محبوب ترین نرم افزار های مایکروسافت آفیس به شمار می آیید.اگر شما با نرم افزار ورد کاملا آشنا بشوید مطمئنا درصد بالایی از نرم افزار پاورپوینت اکسل و حتی اکسس را خواهید آموخت.پس توصیه میکنیم که با نمونه سوالات عملی ورد هرچه بهتر آشنا شوید.

نمونه سوالات عملی پاورپوینت

نرم افزار پاورپوینت یا ارائه مطلب یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب مایکروسافت می باشد.در این بخش هم سعی کرده ایم که بهترین سوالات عملی پاورپوینت را برای شما آموزش دهیم.

نمونه سوالات عملی پاورپوینت
نمونه سوالات عملی اکسل

نمونه سوالات عملی اکسل

نرم افزار اکسل یا صفحه گستر یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در جهان می باشد که بسیار ساده و کاربردی است.در بسیاری از شرکت ها و ادارات کاربرد دارد و پیشنهاد میکنیم برای موفقیت بیشتر در آزمون های استخدامی و یا آزمون های فنی و حرفه ای از سوالات عملی اکسل ما استفاده کنید.

نمونه سوالات عملی اکسس

نرم افزار اکسس یک نرم افزار بانک اطلاعاتی می باشد که در حد خود بسیار ساده و راحت می باشد ولی چون نرم افزار های با قابلیت های پیشرفته تری در بازار موجود است استفاده از اکسس پایین تر است. علی رغم این موارد در ازمون های فنی و حرفه ای و استخدامی ها سوالات از بانک اطلاعاتی اکسس گرفته شده است.

نمونه سوالات عملی اکسس

انواع سوالات به صورت مهارتهای جداگانه در این قسمت برای شما فراهم گردیده است که تعداد آنها رو به افزایش می باشد.این نمونه سوالات در ادوار گذشته فنی و حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته است.نمونه سوالات به همراه جواب می باشد که برای هر کدام ویدئویی اختصاصی ضبط شده است.،و شامل هر هفت مهارت icdl می باشد. امیدواریم که مورد رضایت شما کاربران گرامی قرار بگیرد.

سوالات عملی فتوشاپ

سوالات کتبی فتوشاپ

ثبت نام